en

Els Diet Beslenme ve Diyet Danışmanlığı olarak;

Beslenme konusunda, değişen ve gelişen ihtiyaçları karşılamak adına tamamen insan sağlığını esas alan uzman diyetisyenlerimiz tarafından kurulmuş bir kurumuz.

Günümüzde durmadan artan fast food tüketimi, sağlıksız beslenme alışkanlıkları ve şeker tüketimine düşkünlük obeziteyi her geçen gün arttırmaktadır. Bu durumda obezite ile beraber oluşan hastalıkları beraberinde getirmektedir.

Biz de kurum olarak hayatımızın tam merkezinde bulunan beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek için hem yüz yüze danışmanlık hem online hizmet hem de ideal kilosuna gelmiş danışanlarımızı Diyet Profil Sistemine sahip tek kurum olarak hayat boyu kilolarını korumalarını sağlıyoruz.

Sağlıklı beslenme alışkanlıklarının hayat boyu sürdürülebilir olması adına her daim danışanlarımızın yanında olup çalışmaya ve gelişmeye devam ediyoruz.

 

 

Misyonumuz

Beslenme konusunda yüz yüze, online ve ideal kilosuna gelen danışanlarına DİYET PROFİL SİSTEMİ ile hayat boyu kilo koruma takip imkanı sunmak. 

Vizyonumuz

Kendisini sürekli değiştiren ve geliştiren bir kurum olarak insanların beslenme konusunda tüm yaşadıkları sorunları iyileştiren alanında en sevilen ve tercih edilen KURUM olmak. 

Hedef Kitlemiz

Dünyada sağlıklı beslenmek isteyen HERKES!!